Zoo-kontaktMinulý rok sme boli prvýkrát navštíviť túto našu maličkú minoZOO a tento rok cez prázdniny sme sa do nej vybrali s deťmi znovu, pozrieť sa, aké nové zvieratká im pribudli a čo sa tam zmenilo. Už minulý rok mali deti ohromný zážitok, pretože mohli fyzicky vstúpiť do ich výbehov a dotýkať sa, čo v iných ZOO na Slovensku je málokedy možné.

IMG_20160726_111646

 

 

 

 

 

 

 

Do ZOO sa dostanete smerom od Liptovského Mikuláša smerom na Liptovský Trnovec. Nachádza sa hneď vedľa Aquaparku Tatralandiu, autá môžete odparkovať priamo pred areálom. Pri vstupe si môžete zakúpiť aj krmivo, ktorým môžete kŕmiť vybrané zvieratká. Tento rok boli veľkou atrakciou mladé levíčatká a medveď Kubko, ku ktorým sme sa mohli tiež v sprievode ošetrovateľov priblížiť. Dostanete sa tiež do výbehu s lamami (drzo nám chodili do kelímkov a chceli nám zožrať všetko krmivo ), kozičkami, domácimi zvieratkami, sú tu voliéry s papagájmi, ktoré nám neustále prilietavali na plecia a hlavy :-)

IMG_20160726_104659

 

 

 

 

 

 

Tento rok bola novinka tiež voliéra s veveričkami, ktoré sa nám krásne predvázali svojim neskutočným energetickým pobehovaním. Takisto pribudlo terárium s obrovskými agamami a chameleónmi, voľne žijúce vtáctvo a iné zvieratká boli tiež veľmi lákavé na stretnutie s nimi. V areáli sa tiež môžete povoziť na poníkoch a koníkoch, čo je pre deti tiež veľmi lákavé.

Túto atrakciu odporúčame všetkými desiatimi prstami, deti budú mať určite zážitok na dlhé obdobie.

Viac informácií aj s cenami nájdete na stránke : www.zookontakt.sk

Uložit

Uložit

Uložit