Už sme si zvykli na to, že darčeky sa dávajú len počas narodenín, menín alebo Vianoc. Ak nám niekto niečo daruje len tak počas roka, ostaneme zaskočení a prekvapení. Darčeky však nie sú len o tom, že chceme niekoho druhého obdarovať, sú aj dôkazom toho, že na druhého myslíme. Je veľmi pravdepodobné, že na svojho manžela myslíte aj mimo jeho sviatkov, tak prečo mu niečo len tak nekúpiť?

Urobiť niekomu radosť môžeme kedykoľvek a stačí k tomu tak málo! Ak to poznáte 5 jazykov lásky, viete, že niekoho jazyk lásky sú aj darčeky. Preto, ak viete, že vášho manžela potešia nejaké malé drobnosti, nechajte sa inšpirovať týmito tipmi na darčeky pre muža.

Darček do auta

Malá podložka do auta sa vždy hodí. Takúto podložku je možné nalepiť skutočne kdekoľvek, pretože má veľmi priľnavý povrch. Následne na ňu môžete prilepiť veci, ktoré potrebujete mať na očiach alebo na ne nemôžete zabudnúť. Ak máte zapnutú GPS, môžete na ňu pripevniť mobil alebo ak nechcete zabudnúť slnečné okuliare, môžete na podložku nalepiť tie.

Darček na seba

Ak si ani po rokoch netrúfate kupovať svojmu manželovi oblečenie, pretože sa obávate, že sa netrafíte do jeho vkusu, nezúfajte! Stará dobrá klasika nesklame. Kúpte mu nové ponožky. Ak máte manžela so zmyslom pre humor, môžete mu kúpiť nejaké vtipné alebo bláznivé ponožky. Ak máte manžela, od ktorého sa vyžaduje v práci určitý dresscode, môžete mu kúpiť napríklad kvalitné čierne ponožky, ktoré sa tak rýchlo nezničia.

Darček na jedenie

Trávite spoločné večery s manželom pri pohári vína? Kúpte mu nejaké kvalitné a chutné. Poteší sa. Ide večer v televízií futbalový zápas, čo znamená, že si dá váš manžel jedno pivo? Kúpte mu ho vy a prekvapte ho. Nezáleží na tom, aké drahé darčeky boli, niekedy vedia jednoduché a lacné darčeky potešiť viac než niekoľko drahých darčekov.

(Alinka/PR) Zdroj obrázku: Mix Tape / Shutterstock.com