Bratislavský kraj, Biofarma Príroda

Nedávno sme si s rodinou spravili výlet na Biofarmu Príroda známu aj pod názvom Salaš za Stupavou. Pri Googlovaní informácií o tejto farme ma zarazilo, že nemajú samostatnú web stránku, čo je veľká škoda.

Kde ich nájdete: Odbočka za Stupavou na biofarmu a je dosť nenápadná, treba sústredene sledovať značenie. Prekvapilo nás množstvo návštevníkov a to, že kúsok za Bratislavou sme sa ocitli v lone panenskej prírody. V areáli bez vstupného sme našli veľmi nápadité detské ihrisko so šmýkačkami a trampolínou. Potom, ako sa naša dcéra dostatočne vyšantila, sme sa vybrali za zvieratkami. Boli tam kone, ovce, kozy a psy. Kolorit areálu dotvárali sochy z dreva a koč, ktoré mu dodávali pravý Slovenský ráz.

Čo ponúkajú: Návštevníci si mohli po tom, ako si vystáli dlhý rad, zakúpiť rôzne BIO mliekarenské výrobky. My sme si kúpili bryndzu a syrové korbáčiky a musím povedať, že boli oveľa lepšie a mali výraznejšiu chuť ako tie, ktoré poznáme bežne z obchodov. Kúsok za obchodíkom sme našli pieskovisko aj s hračkami, čo považujem za skvelý nápad, pretože vziať si hračky z domu by nás určite nenapadlo.

Vedľa pieskoviska nájdete reštauráciu. Musím povedať, že ceny boli naozaj veľmi vysoké. My sme jesť tam nemali v pláne, ale kávičku sme si dali veľmi radi. Jedinou nevýhodou ktorú sme na reštaurácií aj na biofarme ako takej našli, boli veľmi otravné osy ktoré boli naozaj všade.

Tip pre všetkých návštevníkov: kočík typu golfové palice nie je do tohto terénu vhodný :o)

Lucia

Mama dvoch slečien Chantal (14) a Laury Sofie (11), manželka admina tohto webu, Vladka :-). Autorka, prekladateľka, editorka, blogerka, manažérka, ale aj mama, gazdinká, organizátorka, multifunkčná osôbka. Písanie vždy bolo jej vášňou, či už formou blogu, alebo externe do printového časopisu pre mamičky a tiež formou prekladov kníh z anglického jazyka. Bude pre Vás zdrojom autorských článkov na rôzne spoločenské témy, ale aj kuchárkou zdravých receptov vrátane vegan a raw a inšpirátorkou pre tvorivé dielničky.

Prečítajte si tiež

1 Response

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.