Vianočná výzdoba zábradlia

zabradlie1.JPGMáte doma zábradlie pri dome, alebo dokonca balkón, ktorý by stál za to vyzdobiť ho namiesto ovešania klasickými svietiacimi sviečkami, alebo umelou girlandou? Nie je nič jednoduchšie, pri troche fantázie sa vám to určite podarí s týmto návodom.

Čo budeme potrebovať: strieborná tuja, 5 červených umelých vianočných ruží, tenký drôtik, šišky, biely sisal, biely aranžovací papier, oasis

zabradlie.JPG1. Doprostred zábradlia umiestnime kocku oasisu, ktorý upevníme drôtom. Aby sa nám oasis pri styku s drôtikom nerozrezal, umiestnime cez stred kúsok drevenej doštičky.
zabradlie2.JPG2. Od jednej strany zábradlia začíname upevňovať pomocou drôtika tuju. Keď prídeme ku stredu, drôtik zaviažeme. Do oasisu napicháme tuju tak, aby nám vznikol pekný stred, ale aby nerušil celkový dojem. Z opačnej strany spravíme to isté.
zabradlie3.JPG3. Rovnomerne pripneme do girlandy 5 umelých kvetov vianočnej hviezdy.
zabradlie4.JPG4. Potom pripevníme do girlandy šišky a nakoniec vyzdobíme girlandu sisalom.
zabradlie1.JPG5. Z bieleho aranžovaceho papiera uviažeme mašľu a pripevníme ju doprostred.

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.