Rozlúčka s učiteľom – citáty

Prinášame vám tipy na citáty do rozlúčkového listu, či blahopriania pre pani učiteľku:

  • V budúcom školskom roku budú dni v našej škole oveľa chudobnejšie a sivé. Učenie bez takej skvelej pani učiteľky, akou ste Vy, už nikdy nebude také, ako doteraz. Dovidenia. S láskou Vaši žiaci.
  • Neučili ste nás len to, čo bolo treba sa naučiť, ale aj to, o čom ste si mysleli, že potrebujeme do života vedieť. Ďakujeme Vám za všetko!
  • Kozmonauti, fyzici, programátori, hudobníci, technici, lekári, inžinieri aj právnici majú jednu vec spoločnú: skvelého učiteľa, ktorý im vniesol svetlo do života. Vy takým učiteľom ste. Ďakujeme Vám za to a dnes odchádzame do života s láskou v srdci.
  • Možno ďalšia trieda, ktorú vám pridelia, bude rovnako cool, ako sme boli my, no my už nikdy nebudeme mať takého skvelého učiteľa, akým ste boli Vy.
  • Dať zbohom tak skvelej pani učiteľke je nemožné. Už navždy zostane rozsvietené jej svetlo v tých malých domčekoch, zvaných srdcia.
  • V živote nezostávajte v nikoho tieni. Len v tieni báječného učiteľa. Jeho múdrosť sa oplatí nasledovať.
  • Dnes si na Pintereste vytvorím hneď niekoľko nových násteniek. Budú sa volať Inšpirácia, Motivácia, Vedomosti a Múdrosť, pretože práve to sú hodnoty, ktorých sme sa od Vás naučili. Dovidenia, moja obľúbená pani učiteľka!
  • Pán učiteľ, vy možno budete odo mňa na míle vzdialený, no Vaša múdrosť zostane so mnou po celý život. Ďakujem Vám za všetko!
  • Škola neznamená budova a steny, široké chodby bez poškvrny a dokonalé záhony ruží. Škola znamená vzdelanie prinášané s láskou od učiteľa, akým ste práve Vy. Ďakujeme a dovidenia!
  • Milá pani učiteľka. Čo tam po čítačke Kindle, laptope a iPade. Vaše slová boli pre mňa tým najlepším zdrojom vedomostí.

obrázok zdroj: pixabay.com

Lucia

Mama dvoch slečien Chantal (14) a Laury Sofie (11), manželka admina tohto webu, Vladka :-). Autorka, prekladateľka, editorka, blogerka, manažérka, ale aj mama, gazdinká, organizátorka, multifunkčná osôbka. Písanie vždy bolo jej vášňou, či už formou blogu, alebo externe do printového časopisu pre mamičky a tiež formou prekladov kníh z anglického jazyka. Bude pre Vás zdrojom autorských článkov na rôzne spoločenské témy, ale aj kuchárkou zdravých receptov vrátane vegan a raw a inšpirátorkou pre tvorivé dielničky.

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.