Adventný kalendár s prekvapením

kalendar.JPGVianoce sa blížia a pre deti 1. decembra začína obdobie 24 dní, odkedy začínajú rátať dni do Vianoc. Skrášlite im detskú izbu a urobte adventný kalendár podľa návodu od Lucie. Detičky sa určite potešia.

Čo budete potrebovať: špagát, vianočný baliaci papier, malé vrecúška a štipce – kúpite v papiernictve, fixka, lepidlo a nožnice, drobné sladkosti.

Ako budete postupovať:

kalendar1.JPG1. krok – z baliaceho papiera si vystrihnite obrázky. Nalepte ich na vrecúška. Na vrecúška fixkou dopíšte čísla od 1 do 24.
2. krok – do vrecúšok dajte drobné sladkosti – lentilky, malé čokoládové figúrky, cukríky, žuvačky, oriešky.
3. krok – „kalendár“ zaveste na špagát do okna a každý deň vášmu drobcovi otvorte jedno vrecúško s prekvapením.

Lucia

Mama dvoch slečien Chantal (14) a Laury Sofie (11), manželka admina tohto webu, Vladka :-). Autorka, prekladateľka, editorka, blogerka, manažérka, ale aj mama, gazdinká, organizátorka, multifunkčná osôbka. Písanie vždy bolo jej vášňou, či už formou blogu, alebo externe do printového časopisu pre mamičky a tiež formou prekladov kníh z anglického jazyka. Bude pre Vás zdrojom autorských článkov na rôzne spoločenské témy, ale aj kuchárkou zdravých receptov vrátane vegan a raw a inšpirátorkou pre tvorivé dielničky.

Prečítajte si tiež

1 Response

  1. Petula píše:

    je to super mna by taketo napady nikdy nenapadli paru z nich si aj spravim

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.