Máte podozrenie, no nie ste si celkom istá? Ak ste na manželovi alebo partnerovi spozorovali niekoľko z nasledujúcich zmien, vaše podozrenie je oprávnené.

Zvláštne správanie a zmena postoja voči vám

Mení pri vašich otázkach náladu? Je nervózny, keď sa ho spýtate čo dnes robil? Ako bolo v práci? Muži považujú za stresujúce vysvetľovať, kde boli, ak by mali byť na dvoch miestach naraz resp., že boli dlhšie v práci no pri tom boli s milenkou. A podobne ako psi, bránia sa útokom. Na podobné správane pozor!

Podozrivé správanie

Instagram - @andrewtneel | Donations - paypal.me/AndrewNeel
Photo by Andrew Neel / Unsplash

Na druhej strane, je tu správanie, ktoré by ste mohli definovať ako podozrivé. Chodí často z práce neskoro? Pribudli mu rôzne „služobné“ cesty? Trávi zrazu viac času s kamarátmi alebo u nich dokonca prespáva? Máme pre vás zlú správu...

Je ťažké ho zastihnúť

Volali ste do práce a manžel tam nebol? Nedovoláte sa mu na mobil v časoch, v ktorých by vám bežne zodvihol? Máte v jeho pohybe chaos a nemáte vôbec žiadny prehľad v tom, kde chodí a kde trávi svoj čas? Ustriehnite si to, inak už kontrolu nezískate.

Správanie v posteli prezradí veľa

Podozrivé správanie a nové sexuálne praktiky? Môžu aj nemusia byť dôkazom zážitku s inou ženou. Možno mu ukázala niečo, čo sa mu páčilo a chcel by to vniesť aj do vášho zabehnutého vzťahu.

Podvedome sa cíti previnilo a chce to niečím kompenzovať

Niektorí muži majú tendenciu ospravedlňovať svoju neveru rôznou pozornosťou. Kvety, nečakané darčeky či drahé večere? Ak neviete za akým účelom vás manžel potešil, môže to byť preto, že sa cíti byť vinní.

Mobil a internet prezradia každého neverníka

Ak si váš partner dáva prehnaný pozor na mobilný telefón alebo „dáta“ vo svojom počítači, je to jasný znak, že pred vami niečo tají. Internetová stránka s prekvapením na vaše výročie to ale rozhodne nebude. Ak nemá čo skrývať? Prečo tá opatrnosť?

Ak používate spoločný počítač a máte podozrenie, pohrabte sa v histórií a možno natrafíte na zoznamku alebo podozrivý kontakt na facebooku. Každý neverník občas zabudne vymazať históriu prehliadača.

Náhla zmena vzhľadu a pozornosť venovaná zovňajšku

Keď ide von s kamarátmi, upraví sa, navonia sa. Je to bežné? U niekoho možno áno, no nič by sa nemalo preháňať. Ak sa začal o seba priveľmi starať, je možné, že chce zapôsobiť na inú ženu. Možno dokonca začal chodiť do posilňovne. Cíti, že má opäť potrebu ukázať sa ako atraktívny jedinec pred inou atraktívnou ženou.

Partner sa emočne vzďaľuje

Ako niečo podobné odhadnúť? Každá žena, ktorá má podozrenie to zvládne. Máme niečo ako šiesty zmysel. Ak niečo vo vzťahu nie je v poriadku, jednoducho to cítime. Dajte na svoj inštinkt.

Pred tým ako začnete zháňať rozvodového právnika si dané fakty radšej overte. V niektorých situáciách je aj mužské polovičky náročné prečítať a odhaliť neveru nemusí byť tak jednoduché. Ak sa však správanie vášho manžela ponáša na hore uvedené body, máte vážny dôvod obávať sa nevery.