Ahoj. Ja som Ježiško! Bol si dobrý? Nenadával si? Nekradol? Nepodvádzal? Tak sa to už konečne nauč! Ja ti darčeky večne nosiť nebudem!
***
Ahoj. Nemal by si na Štedrý deň tak pol hodinku času? Mám doma Betlehém, ale chýba mi v ňom somárik…
***
Ahoj láska, prajem ti šťastný a veselý nový rok a dúfam, že mi v ňom dáš konečne pokoj!
***
Aj v roku 2009 bude sneh stále zadarmo. Váš Dedo Mráz!
***
Ak sa ti v novom roku splní všetko, čo si želáš, potom sa splní aj moje prianie tebe.
***
Ak ťa raz v noci ukradne škaredý bradatý ujo, nezľakni sa. Povedala som Ježiškovi, že ťa chcem pod stromček!
***
Ak vonku sneží, nevychádzajte! Čo ak je to antrax?
***
Bohatého Ježiška a ešte bohatšieho Silvestra (tie petardy predsa musí niekto zaplatiť.)
***
Boli Vianoce. Bol som strašne zvedavý, čo si nájdem pod stromčekom. Čakal som teba, previazanú stužkou… Od Vianoc už neverím na rozprávky.
***
Darčeky sú rozbalené, všetci sa tešia, nový rok už oslavujú, ohňostroj už robia, zdravie šťastie vinšujeme v celom novom roku, ani sa však nenazdáme a silvester je tu znovu.
***
Dôležité upozornenie! V prípade, že v nasledujúcich dňoch uvidíte vo vzduchu poletovať biely prášok, nerobte paniku. Sneží.
***
Hľadám dobrého človeka, ktorý nakúpi vianočné darčeky pre celú moju rodinu. Ak si to práve ty, zavolaj mi.
***
Ježiško, prosím ťa, nič mi nenos, naopak, radšej keby si si odniesol moju starú!
***
K Vianociam si želám a) nič, b) nerob si škodu, c) nič si nezaslúžim… Správnu odpoveď mi zašli obratom. Tvoj Ježiško.
***
Klop-klop, klop-klop, buch-buch-buch… Otvortééé – tu sú Vianoce!
***
Miláčik, ešte 2-krát sa spolu vyspíme a sú tu Vianoce!
***
Milý Ježiško. Vetvičky zo stromčeka som zrezal. Ale ak sa na mňa vykašleš ako minulý rok, dúfam, že si niekde poriadne natrhneš zadok!
***
Pod stromček som dostal obrovskú škatuľu. Bohužiaľ, patrila susede.
***
Pod stromček ti prajem aspoň 365 darčekov a v každom z nich jeden krásny a šťastný deň…
***
Pretože ste celý rok hnevali, tak nielenže nedostanete žiadnu nádielku, ale príde si pre vás čert. Prosím, rozlúčte sa s rodinou.
***
Raz ti to musel niekto povedať. Ja viem, aké je to ťažké, čo to pre teba znamená. Ale ty to zvládneš. Buď silný… Ježiško neexistuje.
***
Recept na vianočného kapra po škótsky: Kapra dôkladne oberieme, mäso predáme.
***
Schádzate sa zase pri stromčeku jase, kde vás láska spája. Pripájame sa aj my so želaním krátkym, aby krásne sviatky priniesli vám chvíle radostné a milé!
***
Silné zdravie, lásky more, myšlienky nech nie sú choré, radosť z práce pevné nervy, a peňazí do rezervy. V novom roku šťastie veľa, to vám práve želá….
***
Smutné Vianoce a všetko najhoršie v novom roku, hlavne veľa chorôb, pracovných stresov, vykradnutí bytu a haváriu auta ti želá závistlivec.
***
Sneh nás zase prekabátil, nikto nevie kde je, hor sa domov milé deti, tam radiátor hreje. Na stôl dáme teplý čajík, teplé vínko varené, tento večer, tieto sviatky, tie sú pre nás stvorené. V izbe stromček rozžiari sa, salonky sa húpajú, všetky oči pod ten stromček žiadostivo kukajú. Nájdite si pod tým stromom všetko po čom túžite, nech sú láskou, šťastím, kľudom tie balíčky nabité. Nájdite si pod tým stromom vaše teplo domova, vinšujem vám tieto sviatky plné lásky, pokoja!
***
Šťastie a lásku nech ti prinesie vianočný deň. Pozdrav ti posielam po vločke snehu. Chyť si ju do dlane v ten sviatočný deň.
***
Toleranciu a lásku netreba hľadať ďaleko. Často je na dosah. Prajem ti pevnú ruku pri hľadaní v novom roku…
***
<=) Toto je vianočný kapor pre šťastie. Pošli ho 3 kamarátom a tvoj vianočný sen sa splní. *** Túžobne sa na mňa pozeráš, o chvíľočku sa ma jemne dotkneš, potom ma zovrieš a začneš ma..... rozbaľovať. Tvoj vianočný darček! *** V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá. Do tichej noci vtáčiky spievajú, pokojné vianoce tak svetu želajú. Lenke a Samkovi jagajú sa očká, lebo sa už darčekov nevedia dočkať. *** V novom roku nezabudni rozdávať úsmev. Pretože úsmev je svetlo, ktoré pri pohľade do očí prezradí, že srdce je doma. *** Vianoce bez Ježiška sú ako milovanie bez lásky! Ježiško bohužiaľ neexistuje, existuje teda láska? *** V roku 2009 budete za každú snehovú vločku, ktorá na vás spadne, platiť 1 EURO. Váš Ježiško. *** Za oknom sype sa snehová nádielka, celý byt prevonia aníz a vanilka. Vianočne koledy spievajú anjeli, nech je ten Nový rok šťastný a veselý! *** Želám ti pod stromčekom to, čo ty mne. Tak si to dobre rozmysli!