Práve čítate: Láska

Srdiečkový venček

Pre všetkých romantikov, ktorí majú radi jednoduché veci, prinášam tento návod na zhotovenie venčeka so sádrovými srdiečkami. Čo budete potrebovať: silikónovú formu na odlievanie srdiečok, špeciálnu hobby sádru, odmerku, prútený, alebo papierový venček, tavnú...

Venovanie mame

Ku dnešnému Dňu matiek môžeme my, dospelé mamy, pripraviť malé venovanie svojim mamám, ktoré si určite zaslúžia, aby sme sa im v tento deň poďakovali. Ja som pre moju mamu pripravila takéto srdce s...

Patchworkové srdce

Ku dňu matiek môžete vlastnoručne zhotoviť takéto patchworkové srdce. Je trošku náročnejšie na výrobu, ale uvidíte, aký úspech budete mať, keď ho darujete.

Taštička na sladkosti

Niečo podobné ako v predošlom nápade vám ponúkam teraz. Je to taštička, alebo kornútok na drobné bonbóniky. Zhotovíte ho raz-dva a určite potešíte niekoho blízkeho.

Krabička na drobnú pozornosť

Keďže sa blíži sviatok Valentína a vtedy sa ľudia zvyknú obdarúvať, pripravíme si dnes malú krabičku, do ktorej môžete svojmu milému vložiť malú pozornosť vo forme cukríka, bonbónu, alebo aj na nejaký šperk.

Kytička k MDD

Blíži sa Deň všetkých detí na svete a pri tej príležitosti si zaslúžia malú pozornosť. Čo tak im spraviť netradičnú sladkú kytičku z obľúbených bonbónov?