Technológie sa menia obrovskou rýchlosťou. Môžete si aj vy povedať, že bývate v tom pravom smart home? Zjednodušiť si život kvalitnými technologickými vychytávkami totiž nikdy nie je na škodu.

Zábava ako nikdy predtým

Detstvo našich rodičov malo určite svoje čaro. Čas strávený na uliciach a hodiny v spoločnosti kamarátov. Doba sa však mení a aj v dospelosti máme oveľa menej možností zabávať sa spôsobom, ktorý bol v minulosti všedný. Prečo si teda nespríjemníte čas strávený doma, napríklad počas horšieho počasia, o čosi sofistikovanejšie?

Smart home produkty dnes nemajú hraníc. Kvalitný router či modem pre bezproblémový internet alebo herné ovládače pre konzoly či dokonca smartfóny vám pomôžu zažiť niečo nové a možno sa aj čosi naučiť. Patríte medzi ľudí, ktorých baví doma majstrovať? Vsaďte na kvalitné sady náradia pre domácnosť. Nostalgické spomínanie na časy minulé môže byť príjemné, no prečo sa doma obmedzovať, keď je v dnešnej dobe tak jednoduché zachytiť vlnu inovácií už za rozumné ceny.

Každodenná práca so smart home

Nie každý má čas na dôkladnú starostlivosť o domácnosť, a to sa nemusíme baviť o tom, či to každého baví alebo nie. Pomocou technologických smart pomocníkov od Mobilonline môže u vás aj v tomto smere nastať zaujímavý prelom. V dnešnej dobe už totiž nie sú robotické vysávače, vákuové mopy či ručné vysávače nedosiahnuteľným snom a vecou, s ktorou ste videli upratovať domácnosť len hercom v reklamách.

Nájdete tu dokonca aj zariadenia, ktoré budú mať pozitívny vplyv na vaše zdravie. Smart bakteriálne zvlhčovače, čističky vzduchu sa dajú ovládať na diaľku pomocou mobilnej aplikácie a monitorujú vzduch v reálnom čase. Pri niektorých prevedeniach nechýba ani nočný režim. Žiadnou novinkou nie sú v modernom svete ani smart home osvetlenia a zabezpečenia s efektívnejším svetelným tokom a inteligentným ovládaním.

(A/PR), zdroj obrázku: shutterstock.com