Z ponuky jesene

a-retaz
V čase zbierania gaštanov či žaluďov, šípok a nádherne sfarbených listov stromov si môžete i vy veľmi ľahko a lacno vytvoriť zaujímavé reťaze z týchto všade dostupných prírodných materiálov a vyzdobiť si nimi čokoľvek podľa vlastnej fantázie.
a-retaz2
Takže sa pri najbližšej prechádzke pozorne obzerajte okolo seba a usilovne zbierajte. Doma si ešte pripravte nožnice a drôt či umelohmotné vlakno na navliekanie.
a-retaz1
Na navŕtanie dierok do gaštanov a žaluďov si podložte drevenú alebo umelohmotnú dosku. Chlapcom sa táto činnosť možno tak zapáči, že už okrem vŕtania nič iné nebudú chcieť robiť. A tak by ste mali mať pripravené dostatočné množstvo gaštanov.
a-flasa
Ak má v najbližšom čase niekto z vašich príbuzných alebo známych narodeniny či meniny, môžete mu pripravený darček prizdobiť aj vašim jesenným výtvorom.

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.