Vianočné pozdravy

pozdrav.jpgChcete si vlastnoručne vyrobiť vianočné pozdravy pre blízkych a priateľov? Nie je nič jednoduchšie, stačí si len zadovážiť potrebný materiál a s chuťou sa pustiť do výroby.

Čo budete potrebovať: farebné papiere hladké a vlnkované, biele výkresy, servítky s vianočným motívom, lepidlo Herkules alebo Duvilax, nožnice, ozdobné nožnice, hviezdičky a iné ozdoby.

Ako budete postupovať:
1. krok – z farebného hladkého a vlnitého papiera si vystrihnite pozdravy podľa toho, aké máte doma v zásobe veľkosti obálok, či už kúpených alebo vyrobených z rovnako farebného papiera.
2. krok – z trojvrstvej servítky si oddeľte vrchnú – potlačenú vrstvu servítky, vystrihnite si motív podľa vašich predstáv a nalepte ho na biely výkres. Motív nalepený na výkrese potom vystrihnite či už hladkými alebo ozdobnými nožnicami.
3. krok – Vystrihnutý motív nalepte na pozdrav. Pozdrav dozdobte flitrami, hviezdičkami či inými drobnými vianočnými ozdobami.
Rovnakou metódou si môžete vyrobiť aj ozdobu na okno či dvere napr. veniec.

Lucia

Mama dvoch slečien Chantal (14) a Laury Sofie (11), manželka admina tohto webu, Vladka :-). Autorka, prekladateľka, editorka, blogerka, manažérka, ale aj mama, gazdinká, organizátorka, multifunkčná osôbka. Písanie vždy bolo jej vášňou, či už formou blogu, alebo externe do printového časopisu pre mamičky a tiež formou prekladov kníh z anglického jazyka. Bude pre Vás zdrojom autorských článkov na rôzne spoločenské témy, ale aj kuchárkou zdravých receptov vrátane vegan a raw a inšpirátorkou pre tvorivé dielničky.

Prečítajte si tiež

1 Response

  1. nikola píše:

    neviem si urobit vianocny veniec pomoze mi niekto*??

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.