TU-TU suknička

DSCF0078Naša dcérka oslavovala svoje 1. narodeniny a rozhodla som sa jej pri tej príležitosti spraviť tutu sukničku. Nebolo to vôbec ťažké a zvládnete to určite tiež.
Čo potrebujete: 2 rolky organzy dvoch farieb, najlepšie bez obšitých krajov, detskú elastickú čelenku (napr. z Kiku), 2 metre saténová stuha, nožnice
DSCF0077Ako na to: Z organzy nastrihajte pásy dlhé cca 50cm a široké cca 8-10cm. Zoberieme pás do ruky, preložíme na polovicu, prevlečieme čelenkou tak, aby nám vznikla sľučka. Potom vezmeme organzu druhej farby a znovu prevlečieme cez čelenku. Takto obmotáme celú čelenku organzami. Potom si vezmite stuhu, ktorú oviňte pomedzi organzové sľučky, aby ste pozakrývali medzery medzi nimi. Nakoniec oba konce uviažte na peknú mašľu, prebytočnú stuhu odstrihnite.
DSCF0135 Suknička je hotová!

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.