Silvestrovské nápady pre deti

Nielen dospelí, ale aj drobci sa chcú na Silvestra zabávať a ponocovať. Silvestrovská noc je však dlhá a ak nechceme, aby sa deti nudili, musíme im pripraviť pestrý program. Podľa nasledujúceho videa s nimi môžete napríklad vyrábať smiešne papierové párty klobúky, pripraviť detský punč či farebné konfety na polnočné odpočítavanie. Pod zub spolu s nimi môžete pripraviť ovocné špízysladko-slané tyčinkypolnočný kokteil alebo veselú čokoládu.

Detský punč

  • 1 diel brusnicového džúsu
  • 1 diel ružovej limonády
  • zázvorové pivo, alebo sódu kvôli bublinkám
  • plátky pomaranča

Všetko zmiešajte a servírujte v pohároch so slamkou.

Perfektnou zábavou pre deti je tiež naplniť šesť balónov konfetami a potom každú hodinu jeden prasknúť. Začíname už o 19h, milí rodičia .-)

Želáme vám veselého Silvestra a šťastné vykročenie do nového roka 2019.

Váš tím tvorcov web stránky Alinka.sk

Lucia

Mama dvoch slečien Chantal (14) a Laury Sofie (11), manželka admina tohto webu, Vladka :-). Autorka, prekladateľka, editorka, blogerka, manažérka, ale aj mama, gazdinká, organizátorka, multifunkčná osôbka. Písanie vždy bolo jej vášňou, či už formou blogu, alebo externe do printového časopisu pre mamičky a tiež formou prekladov kníh z anglického jazyka. Bude pre Vás zdrojom autorských článkov na rôzne spoločenské témy, ale aj kuchárkou zdravých receptov vrátane vegan a raw a inšpirátorkou pre tvorivé dielničky.

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.