Náramok zo zatváracích špendlíkov

Čo potrebujete: krabičku zatváracích špendlíkov (my sme použili 4cm dĺžku), farebné korálky, klobúkovú gumu

Na zatváracie špendlíky navlečte podľa vlastnej fantázie korálky. Potom na klobúkovú gumu striedavo navliekajte jeden zatvorený špendlík a jednu korálku, až kým nemáte požadovanú výslednú dĺžku náramku. Oba konce gumy zviažte, ale nesťahujte, aby sa vám dal náramok naťahovať pri navliekaní na ruku.
Potom vezmite druhú klobúkovú gumu a zviažte podobným spôsobom druhú stranu zatváracieho špendlíka na striedačku s korálkou. Oba konce gumy znovu zviažte napevno. Náramok máte hotový. Pozor, náramok nie je vhodný pre malé deti, hrozí riziko udusenia alebo poranenia pri náhodnou otvorení špendlíka!

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

Prečítajte si tiež

3 komentáre

  1. Martina píše:

    úžasný nápad a kreatívny, klobúk dole, veľmi sa mi to páči :-)))

  2. danny píše:

    juuj vyzera to skvele a kde kupiim tie vecicky?.pls odpiste.. :) dakujem

  3. Alinka píše:

    špendlíky v galantérii, korálky dostať kúpiť tiež v galantérii, alebo v hračkárstvach, vrámci setov na zhotovenie náramkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.