Jesenný záves

Pred pár týždňami sme zmenili celkový vzhľad našej vstupnej chodby. Dostala krásnu oranžovú farbu, nový nábytok… No a tiež novú garnižu, na ktorú sa ale vôbec nehodila predchádzajúca záclona. Bola som už viackrát v obchode, ale nikdy som si nenašla tú, ktorá by mi “cvrnkla do nosa”. A tak garniža doteraz zívala prázdnotou, až kým som sa raz nevybrala na poobedňajšiu prechádzku s kočíkom a nedoniesla som si z nej dary jesennej prírody.

Vzala som do ruky tenkú šnúročku no a potom som už len postupne na ňu viazala jednotlivé prírodniny – šípky, jarabinu, listy javora, oranžové “lampáše”. Šnúrku som spravila dostatočne dlhú, aby som ju prevesila cez garnižu. Takto som spravila niekoľko šnúr a s výsledkom som bola nadmieru spokojná.

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

Prečítajte si tiež

1 Response

  1. Elena píše:

    Alinka, ty si uzasna, mala by si sa zivit ako umelkyna, urcite by si zarobila majlant. Mas uzasne napady!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.