Ďalšie hry na detskú party

Dekorácia
Malé balóny -tzv. vodné bomby
Penové čokoládové pusinky
Lentilky
Čokoláda na polevu

Balóny naplňte trochou vody a nafúkajte. Naplnené vodou budú stabilnejšie. Vložte ich do müsli misiek a postavte nachvíľu do chladničky.
Zatiaľ rozpustite čokoládu na vodnom kúpeli. Čajovou lyžičkou naneste vždy trochu čokolády na balón a prilepte pusinky alebo lentilky, poprípade gumených medvedíkov.
Ozdobený balón opäť vložte do chladničky (kým ho nebudete potrebovať k dekorácii).

Balónová hra
Vytvorte tím z dvoch hráčov. Medzi čelá im vložte nafúkaný balón. Na zem v miestnosti poukladajte zemiaky, kamene, kocky alebo niečo iné, prípadne vytvorte hraciu prekážkovú dráhu. Poukladané predmety musia dvojice čo najrýchlejšie pozbierať a to tak, aby im pri tom nespadol balón.


Vešanie prádla

Medzi dve stoličky, vzdialené aspoň na tri metre operadlami od seba, natiahnite dve šnúry. Na zem poukladajte novinové papiere a štipce. Súťažiace deti majú za úlohu rukami z papiera “vytrhať” zadané kusy oblečenia (môžete ich predkresliť, aby boli veľkosťou približne rovnaké) a následne ich povešať na svoje šnúry.

Kŕmenie naslepo
Jednému hráčovi zaviažte oči a postavte pred neho stoličku. Na ňu posaďte druhého hráča (najlepšie, ak ho oblečiete do maliarského plášťa a pod neho podložíte fóliu). Dieťa so zaviazanými očami musí kŕmiť dieťa sediace na stoličke, napr. ovocným šalátom, pudingom alebo jogurtom. Zaručene dobrá zábava pre publikum.

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

Prečítajte si tiež

1 Response

  1. roberta píše:

    Uzasne napady diki

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.