Štýlovo zariadený interiér reštaurácie, svadobnej sály či inej spoločenskej miestnosti je nosným pilierom spokojnosti a budovaním dobrého mena daného zariadenia. Ak hľadáte kompletný hotelový a reštauračný textil pre vašu prevádzku, spoločnosť Horeca textil ponúka svojim klientom už desaťročie prvotriedne výrobky vo vynikajúcej kvalite a výhodnej cene. Či sa už rozhodnete pre obrusy, banketový textil, hotelový, reštauračný, prípadne ďalšie doplnky, na výber máte mnoho farebných prevedení, veľkostí a strihov. 

Je len na vás, pre ktorý z nich sa rozhodnete a čo do vášho zariadenia najviac pasuje. Ak dané výrobky navyše vkusne dotvoríte s ostatnou výzdobou, bude miestnosť žiariť, mať nádych exkluzivity a výnimočnosti. Nezabudnite pri zariaďovaní interiéru hotela, reštaurácie či penziónu myslieť na to, že jedine kvalitné produkty vám ušetria náklady vďaka ľahkému čisteniu, nenáročnému skladaniu a jednoduchému skladovaniu.

Väčšina takýchto látok sa vyznačuje výrobou z takých materiálov, ktoré sa nekrčia a sú odolnejšie voči nečistotám v porovnaní s lacnejšími verziami.

Ideálnym príkladom sú návleky na stoličky. Ak si klient vyberie hrubšiu látku, zárukou je dlhá životnosť, vďaka čomu sa látka len tak ľahko nepretrhne. Produkty sa nemusia žehliť, stačí ich jednoducho oprať v práčke, usušiť a voľne uložiť. Nehovoriac o estetickom prevedení, ktoré tieto produkty jednoznačne so sebou prinášajú.

Dôležité je pripomenúť i jedinečné úžitkové vlastnosti reštauračných obrusov. Vďaka teflónovej úprave sa nemení rozmer ani farba. Máte tak záruku dlhej životnosti. V prípade rozliatej tekutiny vám postačí obyčajná handrička a nečistota je preč. Obrus ju totiž vďaka spomínanému teflónu nevysaje. Zostáva tak dlhšie čistý, čo šetrí náklady na samotné pranie. 

Neodmysliteľnou súčasťou spoločenskej sály je taktiež banketový textil. Najmä už spomínané návleky na stoličky, či už elastické alebo látkové, sú jedinečnou súčasťou celkovej podoby danej sály. Ak ich ešte dotvoríte stuhou, pre hostí pripravíte dokonalý zážitok. Banketové sukne zasa urobia z obyčajného cateringového stola jedinečné miesto s nádychom exkluzivity a luxusu. Ak si vyberiete správneho výrobcu, dostanete do rúk produkt, ktorý sa sám riasi. 

Takýchto textilných výrobkov je na trhu mnoho. Nezabudnite pri príprave spoločenskej miestnosti ani na rôzne doplnky – stuhy, príručníky, pulírky a mnohé ďalšie. Nebojte sa do daných produktov investovať, pretože finančné prostriedky sa vám rýchlo vrátia. Kvalitné textilné výrobky totiž dlho vydržia, nemusíte ich meniť každý rok a vďaka jedinečným látkam odolávajú aj častému používaniu. Nech sa už rozhodnete pre ktorýkoľvek produkt pamätajte, že nie iba kvalifikovaná a milá obsluha či pekný nábytok sú zárukou spokojnosti klienta. Aj hotelový a reštauračný textil je pomyselným jazýčkom na váhach, ktorý rozhodne, akú úroveň bude mať vaša prevádzka. 

(Alinka/PR, foto: pexels.com)