Leto pomaly končí a s ním aj časy festivalov, akcií v amfiteátroch a letných koncertov pod otvoreným nebom. Akcie ale nekončia, iba sa mení ich forma. Pribúda viacej podujatí, ktoré sa usporadúvajú v interiéroch podnikov. Keďže deťom začína školský rok, tak prirodzene tiež ubúda akcií pre ne. Náhradou zase môžu byť rôzne krúžky, prípadne workshopy.

Ak sa vo svete podujatí chcete viac zorientovať, tak akcie na corobis.sk sú prehľadne zoradené, ako podľa kategórií, tak podľa jednotlivých miest. Nájdete tu divadelné a filmové predstavenia, rôzne workshopy a kurzy, ale aj zaujímavé prednášky a diskusie na rôzne témy. V prípade, že plánujete stráviť zaujímavo nasledujúci víkend, tak si stačí vybrať, čo by to malo byť a potom už len prehliadať ponuky vo Vašom okolí. V prípade že Vás zaujímajú workshopy, je tu možné nájsť veľké množstvo kurzov. Od výroby barefoot obuvi, cez výrobu vlastnej kozmetiky airless maľovania, maľovanie hennou alebo množstvo kurzov z oblasti tancovania, maľovania a inej umeleckej činnosti. Tieto podujatia sú celkovo veľmi obľúbené a následne aj navštevované.

Vyhľadávané sú rovnako tak koncerty a párty. Mladí ľudia a študenti vo väčších mestách majú k dispozícií naozaj veľkú možnosť výberu, kde strávia napríklad piatkový večer. V Bratislave a Košiciach častokrát hosťujú aj známe európske mená zo sveta DJ-ov a elektronickej hudby. Párty podujatia a zábavy hľadajte na corobis.sk.

(A/PR), zdroj obrázku: unsplash.com