Rodinný park Neusiedlersee

Ak hľadáte pre vaše deti nezabudnuteľný zážitok v podobe dňa plného hier, kolotočov a atrakcií, zábavný park v Neusiedlersee je pre vás to správne miesto.

Len pár kilometrov za rakúskymi hranicami objavíte fantastický rozprávkový svet. Zasadený do Rustskej pahorkatiny, iba niekoľko kilometrov od Neusiedlerského jazera ponúka Familypark na ploche 145.000 m² množstvo atrakcií pre všetky vekové kategórie.

V štyroch rozličných tematických svetoch – Erlebnisburg (zážitkový hrad), Märchenwald (rozprávkový les), Bauernhof (gazdovský dvor) a Abenteuerinsel (dobrodružný ostrov) pozýva maskot parku kocúr Filippo mladých i starých na pestrú objaviteľskú cestu plnú zábavy a akčných scén.

DSCF5476

Park ponúka dodatočne k viac ako 26 dráhovým atrakciám ešte mnoho ďalších dobrodružných priestorov, ako zážitkové ihriská a vodné plochy, preliezačky, hudobné divadlo a spoločné hry, pri ktorých je veľa čo objavovať.
Vo Familyparku však nenájdete iba atrakcie. Celý areál parku je popretkávaný idylicky upravenými zelenými plochami, ktoré návštevu parku obohacujú o bohaté farebné záhony, potôčiky a okrasné dreviny, plné fantázie.

Familypark je viac ako iba zážitkový park s jednotlivými atrakciami. Ponoríte sa do fantastického sveta plného zábavy a dobrodružstva, ktorý bolo dotvorený do najmenších detailov s fantáziou a hojnosťou kreativity.

DSCF5494V parku je aj niekoľko reštaurácií a bufetov, kde sa môžete občerstviť a dať si niečo pod zub.