Sviečka s motívom mora

sviecka-004.jpgAk ste boli pri mori, určite ste si odtiaľ doniesli okrem množstva spomienok aj nejaké mušličky. Ak neviete, čo s toľkými robiť, ozdobte si s nimi aj obyčajnú sviečku. Môžete ju využiť aj ako darček pre blízku osobu.

Čo budete potrebovať: sviečku v sklenom pohári (Ikea), prírodný špagát, mušle, nožničky a tavnú pištoľ

Ako na to:

sviecka-001.jpg

Najprv si odstráňte zo sviečky papierové nápisy, ak nejaké na sviečke máte. Potom si zoberte prvú mušľu a pomocou tavnej pištole ju nalepte na pohár.
sviecka-002.jpg

Zoberte ďalšiu mušľu a prilepte ju k nej rovnakým smerom, ako tú prvú. Vezmite si špagát a odstrihnite asi 1m. Preložte ho na polovicu. Vezmite si tretiu mušľu a naneste na ňu lepidlo. Predtým, ako ju prilepíte, podložte pod ňu špagát. Tým ho zafixujete.
sviecka-003.jpg

Špagát na druhej strane prekrížte a pri mušliach uviažte úhľadnú mašľu. Potom už stačí sviečku len zabaliť do celofánu a darček máte hotový.

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.