Špargľová omeleta

DSCF0433Čo potrebujete: 250g bielej špargle, 2PL masla, 6 vajec, 8PL šľahačkovej smotany, 1/2ČL citrónovej kôry, soľ, mleté čierne korenie

Ako na to:Špargľu ošúpeme, drevnaté konce odrežeme a nakrájame ju na menšie kúsky. V panvici roztopíme maslo a špargľu asi 5 minút opekáme. Vajíčka rozmiešame so smotanou, osolíme, okoreníme, pridáme cesnakovú kôru a zalejeme zmesou špargľu. Pri miernom ohni opečieme pevnú omeletu. Podávame so zeleninkou.

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

Prečítajte si tiež

1 Response

  1. Patrennie píše:

    Bohužel “promyšlene1” organizačned sttukrura je snad ještě vze1cnějšed, než alespoň pro procesy průchodne1 organizačned sttukrura. Ve většedch firme1ch, naši nevyjedmaje, je organizačned uspoře1de1ned předmětem mocenske9ho boje, nikoliv věced racione1lned favahy. A ten začedne1 na nejvyššedch postech v představenstvu a přene1šed se směrem dolů. Takže bych taky opravil ono provokativned tvrzened, že “největšedm nepředtelem procesů je organizačned sttukrura” na “největšedm nepředtelem procesů a smysluplne9 organizačned struktury je boj o moc”.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.