Petshop domček

potrebujeme: dve veľké krabice, lepidlo, nožnice, tapety, farby akrylové, servítky, , lak, látky, ihlu, niť, dekoračné predmety, prázdne škatuľky od zápaliek, záclonky,pravítko, zasúvací nožík, fantázia

Najskôr som si nakreslila asi ako bude domček vyzerať, a potom som začala tvoriť, trvalo to dlho ale výsledok potešil. Krabice som si zlepila, nakreslila okná a dvere, potom opatrne vyrezala.

Celú krabicu som oblepila tapetou aby som ju spevnila, a potom začala skrášľovať vnútro, poschodia, chystala si balkón, ktorý je robený papierovým pletením. Pripravila som si stolíky, stoly, a všetko čo patri k domu. Z korálok som si pripravila kvety na balkón, ušila vankúše paplón. Všetko som pekne naaranžovala, zavesila záclony, obrazy a prichystala ako darček.. hotovo a hráme sa s ním doteraz.

Tak s tymto som sa dost natrapila.. chi, ale Ivetku tešiiii

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.