Krabička na drobnú pozornosť

krabicka-001.jpgKeďže sa blíži sviatok Valentína a vtedy sa ľudia zvyknú obdarúvať, pripravíme si dnes malú krabičku, do ktorej môžete svojmu milému vložiť malú pozornosť vo forme cukríka, bonbónu, alebo aj na nejaký šperk.

Čo potrebujete: tvrdý papier s motívom srdiečok, alebo nejakých kvetov, nožnice, lepidlo, dierovačka, ozdobná stužka, krepový papier

predloha1. Najprv si stiahnite predlohu a vytlačte si ju na farebný papier. Podľa predlohy vystrihnite a poprehýbajte všetky diely. V strede srdiečka dierovačkou spravte dve dierky. Bočné diely podlepte a spojte. Teraz už stačí vašu drobnosť zabaliť do krepového papiera (alebo celofánu) a vložiť do krabičky a previazať stužkou. Krabička je pripravená na darovanie.

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.