Adventný “veniec”

sviecky.jpg„Veniec“ v úvodzovkách preto, že to v podstate ani veniec nie je. Je to veniec bez venca :o) Ide však o symboliku štyroch sviec a štyroch adventných nedieľ.

Čo budeme potrebovať: tanier alebo inú podložku, servítku s vianočným motívom, ozdobnú stuhu, sviece rôznych veľkostí, drobné ozdoby ako hviezdičky, anjelikov, flitre a pod.

sviecky1.jpgAko budeme postupovať: Príprava tohto adventného „venca“ je veľmi jednoduchá. Sviečky oddelíme tvrdým papierom aby sa nám s nimi lepšie pracovalo (tento krok môžeme vynechať). Zviažeme ich ozdobnou stuhou. Na podnos do stredu umiestnime servítku a na ňu postavíme sviece. Okolo rozmiestnime malé drobné vianočné ozdoby.

Lucia

Mama dvoch slečien Chantal (14) a Laury Sofie (11), manželka admina tohto webu, Vladka :-). Autorka, prekladateľka, editorka, blogerka, manažérka, ale aj mama, gazdinká, organizátorka, multifunkčná osôbka. Písanie vždy bolo jej vášňou, či už formou blogu, alebo externe do printového časopisu pre mamičky a tiež formou prekladov kníh z anglického jazyka. Bude pre Vás zdrojom autorských článkov na rôzne spoločenské témy, ale aj kuchárkou zdravých receptov vrátane vegan a raw a inšpirátorkou pre tvorivé dielničky.

Prečítajte si tiež

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.