Bradatý adventný kalendár

santa.jpgChcete si užiť s vašimi detičkami trochu kreatívnej predvianočnej atmosféry? Vyrobte si spolu tento Adventný kalendár. Nie je to ten typický Adventný kalendár s prekvapením, ale je to kalendár určený na to, aby mali deti predstavu o tom, koľko ešte dní zostáva do Štedrého dňa.

Čo budete potrebovať: predtlačený obrázok Mikuláša ktorý si stiahnete z tejto stránky, 24 chumáčikov vaty, farbičky, fixky alebo vodové či temperové farby červenú, čiernu, zelenú, telovú a lepidlo.

Ako budete postupovať:

santa1.jpg1. krok – na biely papier si vytlačte predlohu
2. krok – vymaľujte Mikuláša – tvár, čiapku a cezmínový lístok. Obtiahnite mu čiernou fixkou čiapku a tvár. Podlepte výkresom, aby bol motív pevnejší.
3. krok – Od 1.decembra do 24.decembra každý deň prilepte chumáčik vaty na patričné číslo prislúchajúce dňu v kalendári. Na Štedrý deň bude Mikulášová brada hotová a deti budú vedieť, že Vianoce sú tu!

Zdroj: www.crafts.kaboose.com

Lucia

Mama dvoch slečien Chantal (14) a Laury Sofie (11), manželka admina tohto webu, Vladka :-). Autorka, prekladateľka, editorka, blogerka, manažérka, ale aj mama, gazdinká, organizátorka, multifunkčná osôbka. Písanie vždy bolo jej vášňou, či už formou blogu, alebo externe do printového časopisu pre mamičky a tiež formou prekladov kníh z anglického jazyka. Bude pre Vás zdrojom autorských článkov na rôzne spoločenské témy, ale aj kuchárkou zdravých receptov vrátane vegan a raw a inšpirátorkou pre tvorivé dielničky.

Prečítajte si tiež

2 komentáre

  1. danka píše:

    tento navrh na mikulassky adventny kalendar je super…:)dokonca sme si to spravili aj v skole….tato stranka je najlepsia na celom svete…Podla mna…:)….ak by som mohla poziadat tak by som chcela aby ste robili viac takychto pripravkov ako je tento mikulas…Dakujem…DANKA….X)

  2. stanka píše:

    Dobréé :))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.