Vianočné gule

Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

Prečítajte si tiež

11 komentárov

 1. Zuzana píše:

  je to fakt originálne, ja som si tak zhotovila pomocou vodného skla aj helowinské tekvice to je paráda vrelo odporúčam nie je to také nákladné ale ten efekt je neopísateľné a zhotovíte si to sami

 2. Alinka píše:

  Zuzka, pošli mi fotku, neviem si predstaviť tekvičku takto vytvorenú. Musí to vyzerať super :-)

 3. Marek píše:

  skvele skusal som to

 4. Ľubica píše:

  Už dávno som to chcela robiť,ale…na jar sme to skúšali do tvaru veľkonočných vajec so škrobom, ktorý sa rozrába z prášku a obmotávali sme perlovky/na vyšívanie/ bolo to super až do chvíle keď sme chceli balóny vybrať boli prilepené-zdeformovali sa, preto sa pýtam netreba ich pred omotávaním natrieť?
  ďakujem za skvelé námety

 5. Alinka píše:

  Dobrý deň, mne sa to nestalo, že by boli prilepené, možno ste ich mala slabo vysušené, lebo keď boli riadne vysušené a balónik som praskla, tak krásne sa odlúpil od gulí a dal sa vybrať.
  Alinka

 6. Nikoleta píše:

  Mohla by som sa spýtat kde si kupim ten skrob kde najdem za jaku cenu?:)
  Dakujem

 7. Alinka píše:

  ja som kúpila normálne v drogérii, cenu neviem ale pár drobných to bolo.

 8. jane píše:

  ja som to skusala vcera, tento odkaz som nasla az dnes, a pouzila som vodne sklo a motuz hnedy – dnes to bolo uschnute a balonik sa dobre odlepil – potom som ho rozviazala a vytiahla- mozem ho pouzit opatovne.
  vase biele gule sa mi velmi pacia a tiez ten napad so zavesenim na luster a konariky :-) dakujem.

 9. Sima píše:

  zda sa mi to komplikovane

 10. Zuzi píše:

  Ja som to skúšala robiť asi pred dvoma rokmi… Použila som na to vodné sklo, ale to sa mi po čase vyzrážalo a gule mi zostali také fľakaté vyblednuté, akoby zaprášené bielym práškom. Myslíte, že som niekde urobila chybu??

 11. Lucy píše:

  Ahojte, chcem sa opýtat na ten škrom-to sa lepí klasickým škrobom na textil? ja som kupila klasický na textil-tekutý. Možem tie gule rovno namáčat v tomto škrobe,alebo ho treba neako ešte upravit-nikede som počula že je škrom potrebne varitt, dakujem
  :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prosím vypočítajte tento príklad: *