Náramok zo zatváracích špendlíkov

Čo potrebujete: krabičku zatváracích špendlíkov (my sme použili 4cm dĺžku), farebné korálky, klobúkovú gumu

Na zatváracie špendlíky navlečte podľa vlastnej fantázie korálky. Potom na klobúkovú gumu striedavo navliekajte jeden zatvorený špendlík a jednu korálku, až kým nemáte požadovanú výslednú dĺžku náramku. Oba konce gumy zviažte, ale nesťahujte, aby sa vám dal náramok naťahovať pri navliekaní na ruku.
Potom vezmite druhú klobúkovú gumu a zviažte podobným spôsobom druhú stranu zatváracieho špendlíka na striedačku s korálkou. Oba konce gumy znovu zviažte napevno. Náramok máte hotový. Pozor, náramok nie je vhodný pre malé deti, hrozí riziko udusenia alebo poranenia pri náhodnou otvorení špendlíka!

O autorovi Alinka

Ideová mama webu Alinka.sk. Okrem toho matka troch detí a manželka tolerantného manžela :-). Precízna v práci, nápaditá v článkoch, hravá vo svojom tvorení.

3 názory k “Náramok zo zatváracích špendlíkov

  1. úžasný nápad a kreatívny, klobúk dole, veľmi sa mi to páči :-)))

  2. špendlíky v galantérii, korálky dostať kúpiť tiež v galantérii, alebo v hračkárstvach, vrámci setov na zhotovenie náramkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>